Опис підшипника 51207 (8207) SKF (Швеція)
| Тип | Кульковий упорний |
| Маркування по ГОСТ | 8207 |
| Маркування по DIN | 51207 |
| Розміри | 35 мм x 62 мм x 18 мм |
| Матеріал сепаратора | Сталь |
| Бренд | SKF |
| Країна походження бренду | Швеція |
| Сприйняття навантажень | Тільки осьові, односторонні |
| Рядність тіл кочення | Один ряд кульок |
Підшипник 51207 (8207) SKF технічні характеристики:
| Параметр | Величина |
| Внутрішній діаметр підшипника (dw) | 35 мм |
| Зовнішній діаметр підшипника (Dg) | 62 мм |
| Висота підшипника (B) | 18 мм |
| Статична вантажопідйомність (C?) | 67 kН |
| Динамічна вантажопідйомність (С) | 35,1 kН |
| Маса підшипника (m) | 0,22кг |

Купити підшипник 51207 (8207) Kомпанії SKF з доставкою по всій Україні ви можете через кошик замовлень нашого сайту або по телефону в наших менеджерів!
Відгуки
Відгуків немає, поки що.