Опис підшипника 51236 (8236) NTE (Словаччина)
| Тип | Кульковий упорний |
| Маркування по ГОСТ | 8236 |
| Маркування по DIN | 51236 |
| Розміри | 180 мм x 250 мм x 56 мм |
| Матеріал сепаратора | Сталь |
| Бренд | NTE |
| Країна походження бренду | Словаччина |
| Сприйняття навантажень | Тільки осьові, односторонні |
| Рядність тіл кочення | Один ряд кульок |
Підшипник 51236 (8236) NTE технічні характеристики:
| Параметр | Величина |
| Внутрішній діаметр підшипника (dw) | 180 мм |
| Зовнішній діаметр підшипника (Dg) | 250 мм |
| Висота підшипника (B) | 56 мм |
| Статична вантажопідйомність (C?) | 830 kН |
| Динамічна вантажопідйомність (С) | 290 kН |
| Маса підшипника (m) | 8,85кг |

Купити підшипник 51236 (8236) Kомпанії NTE з доставкою по всій Україні ви можете через кошик замовлень нашого сайту або по телефону в наших менеджерів!
Відгуки
Відгуків немає, поки що.